ZANIM DOKOŃCZYSZ SWOJE ZAMÓWIENIE ZAPOZNAJ SIĘ Z WYJĄTKOWĄ JEDNORAZOWĄ OFERTĄ, KTÓRĄ PRZYGOTOWAŁAM SPECJALNIE DLA MOICH KLIENTÓW!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Pakiet kursów „Prawidłowa pielęgnacja dziecka 0-12 m-cy” oraz „18 najczęstszych problemów niemowląt” to kompleksowe narzędzia, które pozwolą Ci zdobyć pewność siebie i umiejętności w pielęgnacji oraz wspieraniu rozwoju Twojego maluszka. Ten pakiet zawiera również kurs „Rozwój dziecka 0-18 m-cy”

Pakiet kursów „Prawidłowa pielęgnacja dziecka 0-12 m-cy” oraz „18 najczęstszych problemów niemowląt” kosztuje 347 zł. zamiast 494 zł.

Co otrzymujesz?

Kurs online  „Prawidłowa pielęgnacja niemowląt 0-12 m-cy”

✅Kurs online „18 najczęstszych problemów niemowląt”,

💙Bonus 1: „Masaż Shantala” kurs online

💙Bonus 2: „Rozwój niemowląt 0-18 m-cy” kurs online

🎀Łącznie 3 h 15 min nagrań w łatwych lekcjach na platformie kursowej

✨Bezterminowy dostęp do kursów

🎀14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

 

Ta oferta jest limitowana

Tylko teraz i tylko na tej stronie

możesz dołączyć do pakietu kursów online „Prawidłowa pielęgnacja dziecka 0-12 m-cy” oraz „18 najczęstszych problemów niemowląt” za jedyne 347zł. Oszczędzasz 147 zł

Kupuję pakiet kursów online „Prawidłowa pielęgnacja dziecka 0-12 m-cy” oraz „18 najczęstszych problemów niemowląt”

Nie, dziękuję. Chcę skorzystać jedynie z kursu online „Rozwój dziecka 0-18 m-cy”

Dlaczego warto dołączyć do mojego pakietu kursów?

✅Pierwszy kurs, „Prawidłowa pielęgnacja niemowląt 0-12 m-cy” to nieoceniony przewodnik dla rodziców, którzy pragną zapewnić swojemu niemowlakowi najlepszą opiekę. Nauczysz się istotnych technik podnoszenia, noszenia, odkładania i wkładania dziecka do fotelika samochodowego. Poznasz również techniki dotyczące wykonywania obrotów, wspierania podporów, zmiany pieluszek oraz codziennych aktywności, także na piłce. To nie wszystko! Kurs dostarczy Ci także cennych wskazówek dotyczących wspierania rozwoju dziecka. Kurs dotyczy pielęgnacji całego życia niemowlęcia od 0-12 m-ca. Już zyskujesz ponieważ dostępne na rynku kursu podzielone są na trymestry (każdy płatny osobno).

Drugi kurs,„18 najczęstszych problemów niemowląt”, to prawdziwe kompendium wiedzy na temat radzenia sobie z najczęstszymi dolegliwościami, z którymi rodzice kierują się do fizjoterapeuty. Omówimy takie kwestie, jak ból brzuszka, asymetria głowy i ciała, napinanie się, nie unoszenie głowy, zaciskanie piąstek, opóźnione siadanie, wstawanie, chodzenie itp. Dzięki temu kursowi zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci wcześnie zauważyć nieprawidłowości i skutecznie pomóc Twojemu maluszkowi. Nie raz zdarza się, że coś jest bagatelizowane przez lekarzy i rodzice bardzo późno trafiają do fizjoterapeuty. Dzięki temu kursowi będziesz wiedzieć na co zwrócić uwagę, czemu wcześniej zapobiec i odpowiednio zareagować. Oszczędzisz sobie stresów i nerwów. Będziesz mieć pewność a to zwiększa działanie i daje dobre owoce.

SPIS TREŚCI KURS PROBLEMY NIEMOWLĄT:

 1. Asymetria głowy, twarzy
 1. Asymetria ułożeniowa ciała- dziecko wygina się w literkę C
 2. Kręcz szyi
 3. Dziecko nie unosi głowy w leżeniu na brzuszku i nie lubi tej pozycji
 4. Dziecko unosi głowę za wysoko i się napina
 5. Dziecko się nie obraca
 6. Dziecko boli brzuszek, ma gazy i się napina
 7. Niemowlę pełza jak żołnierz lub w ogóle nie pełza
 8. Dziecko nie czworakuje lub przemieszcza się na pupie
 9. Dziecko nie siada po 10 m-cu
 10. Dziecko nie chodzi po 15 m-cu
 11. Dziecko krzywo stawia stopy lub są ściśnięte
 12. Dziecku ucieka oczko
 13. Dziecko było ułożone pośladkowo lub poprzecznie
 14. Dziecko często się wzdryga, przestrasza-MORO
 15. Dziecko unosi głowę i dźwiga się do siadu
 16. Niemowlę używa częściej jednej rączki
 17. Niemowlę ma zaciśnięte piąstki

Jednak to jeszcze nie wszystko! Wraz z moim pakietem kursów otrzymasz również dwa cenne bonusy, które jeszcze bardziej wzbogacą Twoje doświadczenie:

💙Bonus 1: „Masaż Shantala” – Dotyk miłości. Ten kurs online wprowadzi Cię w niezwykłą technikę masażu, która nie tylko relaksuje Twoje dziecko, ale także wzmacnia więź między Wami. Masaż Shantala korzystnie wpływa na rozwój fizyczny i odporność maluszka, a także przynosi wiele radości i zbliża Was jeszcze bardziej. Wiesz, że samo kangurowanie wcześniaka (skóra do skóry) znacznie zwiększa jego przeżywalność? To sobie wyobraź jaka moc jest w masażu. To jest krótki masaż a ogromna moc. Tylko 9 minut a dziecko i Ty zyskujecie ogrom korzyści. Wartość tego bonusu wynosi 97 zł.

💙Bonus 2: „Rozwój niemowląt 0-18 m-cy” – Ten kurs online pomoże Ci zrozumieć i poznać rozwój Twojego dziecka we wszystkich ważnych obszarach, takich jak rozwój ruchowy, rozwój poznawczy i emocjonalny. Dzięki tej wiedzy będziesz pewny swoich umiejętności i zaoszczędzisz sobie wielu niepotrzebnych nerwów. Omawiam najważniejsze umiejętności ruchowe dziecka, co kiedy powinno wystąpić, ile dziecko ma na to czasu oraz poznasz rozwój poznawczy i emocjonalny w tym czasie. Będziesz bez stresu reagować na pytania typu: „Twoje dziecko jeszcze nie siedzi?” Wartość tego bonusu wynosi 97 zł.

 

✅Kurs jest dla rodziców niemowląt do 10 m-ca życia lub dla osób które spodziewają się dziecka.

✅Kurs przerabiasz jak chcesz i kiedy potrzebujesz. Proste lekcje są uporządkowane i jasno opisane.

✅Dożywotni dostęp do kursu i jego aktualizacji

✅Gwarancja zwrotu 14 dniowa

✅Kurs obejmuje najważniejszy okres rozwoju dziecka, pielęgnacja do 12 m-ca a wiedza o rozwoju dziecka 0-18 m-cy

✅Cena pakietu to jak 3 wyjścia do restauracji lub dwie wizyty u stylistki paznokci.

✅Dostępne na rynku kursy dotyczące pielęgnacji niemowląt są podzielone na trymestry i płacisz za każdy z ograniczonym czasowo dostępem.

Ujęcia z platformy kursowej:

 

        

Aby przekazać Ci tę wiedzę podczas konsultacji w gabinecie, wymagałoby to znacznego nakładu czasu i pieniędzy.

Często zdarza się, że dziecko nie jest w nastroju na wizytę, a tym bardziej na jakiekolwiek zabiegi. To stresuje rodziców i często kończy się sytuacją, w której nic już nie pamiętają ze spotkania.

Dlatego wiem, że uczestnicząc w tym kursie, będziesz miała dostęp do materiałów dla siebie. Będziesz mogła/mógł się nimi posługiwać w dowolnym momencie i przypominać sobie o nich. W rezultacie osiągniesz oczekiwane efekty.

{

Opinie o kursie

Nazywam się Dorota Robaczyńska

Jestem fizjoterapeutką dziecięcą, terapeutką NDT-Bobath i terapeutką integracji sensorycznej.

W mojej pracy z niemowlakami i ich rodzicami stawiam na pełne wsparcie i kompleksową opiekę. Moje konsultacje to nie tylko fizjoterapia i zalecenia sensoryczne. Dążę również do przekazania informacji, które wspierają procesy samoregulacji (samouspokojania się) u dziecka. Każdy z nas ma te umiejętności, i wspólnie ćwiczymy je w bezpieczny sposób.

Moje działania opierają się na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej podczas szkoleń i pracy z pacjentami przez ponad 13 lat. Gwarantuję, że Twoje dziecko otrzyma najlepszą opiekę i wsparcie.

W mojej pracy kładę ogromny nacisk nie tylko na pomoc dziecku, ale także na rodzinę, a zwłaszcza na Ciebie, jako mamę. Twój dobrostan jest kluczowy dla spokoju i zdrowia dziecka. Dlatego w moim kursie przykładam dużą wagę do zapewnienia Ci wsparcia, narzędzi i wskazówek, które pomogą Ci cieszyć się pełnią macierzyństwa.

Dołącz do mojego kursu online i razem stworzymy harmonijną przestrzeń dla rozwoju Twojego maluszka. Otrzymasz dostęp do mojej bogatej wiedzy i doświadczenia, które pomoże Ci w pełni zrozumieć potrzeby Twojego dziecka i skutecznie je wspierać. Wspólnie zadbamy o zdrowie i rozwój Twojego maluszka, jednocześnie dbając o Twoje dobre samopoczucie i szczęście jako mamy.

Moje szkolenia:

 • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, Wydziału Fizjoterapii, we Wrocławiu- mgr fizjoterapii
 • Certyfikowany Terapeuta Ndt-Bobath
 • Certyfikowany Terapeuta Integracji Sensorycznej
 • Zoga Movement w terapii niemowląt
 • Diagnostyka niemowląt metodą Prechtl’a
 • Stopa dziecka. Diagnostyka i terapia
 • Osteopatyczne zabiegi lecznicze w pediatrii
 • Stawy skroniowo-żuchwowe. Diagnostyka i terapia
 • Neurosensomotoryczna Integracja Odruchów
 • Ocena neurorozwojowa dziecka i przykłady postępowania fizjoterapeutycznego
 • Terapia w zakresie zastosowania ortezy dynamicznej Dunag 2
 • Trening umiejętności społecznych (TUS): terapia grupowa dla dzieci ze spektrum autyzmu
 • Kinesiology Taping
 • Terapia Ręki
 • Stymulacja Systemu Taktylnego i jej wpływ na rozwój psychoruchowy dziecka
 • Diagnostyka i obrazowanie narządu ruchu
 • Skoliozy
 • Aktywne przygotowanie do porodu i integracja sensoryczna
 • Kurs Podstawowy Masażu Shantala
 • Kinezjologia Edukacyjna
 • Całościowe podejście do terapii małego dziecka
 • Warsztaty: Terapia Taktylna
 • Instruktor Odnowy Biologicznej

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@zdrowieodpoczatku.pl

Kiedy otrzymam dostęp do programu?

Kurs jest dostępny na platformie edukacyjnej. Może potrwać chwila bądź kilka godzin, zanim dołączysz do platformy po zakupie. Staram się to robić możliwie jak najszybciej. Po zakupie otrzymasz link do grupy na Facebooku, gdzie będą odbywały się spotkania, i będziesz mogła od razu dołączyć do niej.

Dla jakich dzieci ten kurs będzie pomocny?

Kurs skierowany jest dla mam niemowląt  (0-10m-c). Im mniejsze dziecko tym lepiej. Jednak zalecenia będą pomocne dla każdego maluszka i jego mamy. Również kiedy jesteś w ciąży. Kursantki niemowląt 8-10 m-cy były bardzo zadowolone z kursu.

Czy otrzymam od razu dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych?

Tak. Wszystko osadzone jest na platformie do której dostajesz dostęp po zakupie.