KURS ONLINE

DLA RODZICÓW NIEMOWLĄT

18 Najczęstszych problemów niemowląt  + bonus „Rozwój dziecka 0-18 m-cy” [kurs online]

Pomogę Ci wcześnie rozpoznać i radzić sobie z trudnościami, takimi jak kręcz szyi, asymetria głowy i ciała, wzmożone napięcie mięśniowe, opóźniony rozwój ruchowy i wiele innych. Poznasz również rozwój dziecka fizyczny, poznawczy i emocjonalny 0-18 m-cy.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

✨Dzięki mojemu kursowi, będziesz w stanie reagować szybko, gdy coś niepokojącego się pojawi, co może pomóc Ci uniknąć niepotrzebnych wizyt specjalistów.

Niestety, często pediatrzy kierują rodziców do neurologa z powodu problemów takich brak samodzielnego siadania dziecka w wieku 6 miesięcy czy braku chodzenia w wieku 15 m-cy.

✨ Dzięki  kursowi zaoszczędzisz czas, pieniądze i na pewno nerwy.

✨ Po zakupie, będziesz mieć natychmiastowy dostęp do kursu na platformie online. 

✨ Cały kurs trwa 1h40 min. Wyjaśniam i pokazuję, jak wyglądają różne problemy, z którymi możesz się spotkać u swojego niemowlęcia, oraz jak sobie z nimi poradzić. Prezentacje wizualne i praktyczne wskazówki pomogą Ci zrozumieć, jak rozpoznać te problemy i skutecznie z nimi sobie radzić. Dostęp do kursu jest bezterminowy.

✨ Cena kursu została ustalona na poziomie 2 wizyt w restauracji. Uważam, że inwestycja w zdrowie i dobrostan Twojego dziecka jest bezcenna.

✨ Dodatkowo otrzymujesz w bonusie Kurs online „Rozwój dziecka 0-18 m-cy” o wartości 97 zł. dostarcza kompleksowej wiedzy na temat rozwoju dziecka od 0 do 18 miesiąca życia. Dostaniesz możliwość zgłębienia aspektów związanych z rozwojem ruchowym, umiejętnościami poznawczymi, emocjonalnymi i społecznymi, jak również rozwijaniem umiejętności komunikacyjnych.

✨ Kurs może pomóc w rozwianiu wątpliwości i dostarczyć rzetelnych informacji, które pozwolą poczuć się pewniej i bardziej świadomie wspierać rozwój swojego dziecka.

✨ Najważniejsze umiejętności ruchowe dostaniesz jako pdf do wydrukowania.

Obiecuję, że to będzie inwestycja, która przyniesie wiele korzyści Tobie i Twojemu dziecku. Oszczędź swój czas, pieniądze i nerwy, zdobywając  niezbędną wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci w opiece nad Twoim niemowlęciem i dadzą uczucie spokoju i pewności.

Co czyni mój kurs tak wyjątkowym?

Bonus – Rozwój dziecka 0-18 m-cy

Dożywotni Dostęp: Po zakupie kursu otrzymasz dożywotni dostęp do wszystkich materiałów i aktualizacji. Będziesz mieć możliwość powrotu do nich w dowolnym momencie, kiedy tylko będziesz potrzebować wsparcia.

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy: Jestem pewna, że mój kurs przyniesie Ci mnóstwo wartości. Dlatego oferuję gwarancję zwrotu pieniędzy – jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócę Ci pełną kwotę, bez zadawania pytań.

CO OTRZYMASZ w kursie:

18 Najczęstszych problemów niemowląt  + bonus „Rozwój dziecka 0-18 m-cy” [kurs online]

Z
Bezterminowy dostęp do kursu i jego aktualizacji
I
Nagrania video na platformie kursowej.
h
Materiały w formie pdf do wydrukowania
14 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy
BONUS- Rozwój dziecka 0-18 m-cy [kurs online]

Kadry z kursu

TWOJA INWESTYCJA

Wartość kursów łącznie to 294zł. Ty otrzymujesz kursy w cenie 197 zł. To jak 2 wyjścia do restauracji.

Aby przekazać Ci tę wiedzę podczas konsultacji w gabinecie, wymagałoby to znacznego nakładu czasu i pieniędzy.

Często zdarza się, że dziecko nie jest w nastroju na wizytę, a tym bardziej na jakiekolwiek zabiegi. To stresuje rodziców i często kończy się sytuacją, w której nic już nie pamiętają ze spotkania.

Dlatego wiem, że uczestnicząc w tym kursie, będziesz miała dostęp do materiałów dla siebie. Będziesz mogła/mógł się nimi posługiwać w dowolnym momencie i przypominać sobie o nich. W rezultacie osiągniesz oczekiwane efekty.

{

Opinie o kursie

Nazywam się Dorota Robaczyńska

Jestem fizjoterapeutką dziecięcą, terapeutką NDT-Bobath i terapeutką integracji sensorycznej.

W mojej pracy z niemowlakami i ich rodzicami stawiam na pełne wsparcie i kompleksową opiekę. Moje konsultacje to nie tylko fizjoterapia i zalecenia sensoryczne. Dążę również do przekazania informacji, które wspierają procesy samoregulacji (samouspokojania się) u dziecka. Każdy z nas ma te umiejętności, i wspólnie ćwiczymy je w bezpieczny sposób.

Moje działania opierają się na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej podczas szkoleń i pracy z pacjentami przez ponad 13 lat. Gwarantuję, że Twoje dziecko otrzyma najlepszą opiekę i wsparcie.

W mojej pracy kładę ogromny nacisk nie tylko na pomoc dziecku, ale także na rodzinę, a zwłaszcza na Ciebie, jako mamę. Twój dobrostan jest kluczowy dla spokoju i zdrowia dziecka. Dlatego w moim kursie przykładam dużą wagę do zapewnienia Ci wsparcia, narzędzi i wskazówek, które pomogą Ci cieszyć się pełnią macierzyństwa.

Dołącz do mojego kursu online i razem stworzymy harmonijną przestrzeń dla rozwoju Twojego maluszka. Otrzymasz dostęp do mojej bogatej wiedzy i doświadczenia, które pomoże Ci w pełni zrozumieć potrzeby Twojego dziecka i skutecznie je wspierać. Wspólnie zadbamy o zdrowie i rozwój Twojego maluszka, jednocześnie dbając o Twoje dobre samopoczucie i szczęście jako mamy.

Moje szkolenia:

 • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, Wydziału Fizjoterapii, we Wrocławiu- mgr fizjoterapii
 • Certyfikowany Terapeuta Ndt-Bobath
 • Certyfikowany Terapeuta Integracji Sensorycznej
 • Zoga Movement w terapii niemowląt
 • Diagnostyka niemowląt metodą Prechtl’a
 • Stopa dziecka. Diagnostyka i terapia
 • Osteopatyczne zabiegi lecznicze w pediatrii
 • Stawy skroniowo-żuchwowe. Diagnostyka i terapia
 • Neurosensomotoryczna Integracja Odruchów
 • Ocena neurorozwojowa dziecka i przykłady postępowania fizjoterapeutycznego
 • Terapia w zakresie zastosowania ortezy dynamicznej Dunag 2
 • Trening umiejętności społecznych (TUS): terapia grupowa dla dzieci ze spektrum autyzmu
 • Kinesiology Taping
 • Terapia Ręki
 • Stymulacja Systemu Taktylnego i jej wpływ na rozwój psychoruchowy dziecka
 • Diagnostyka i obrazowanie narządu ruchu
 • Skoliozy
 • Aktywne przygotowanie do porodu i integracja sensoryczna
 • Kurs Podstawowy Masażu Shantala
 • Kinezjologia Edukacyjna
 • Całościowe podejście do terapii małego dziecka
 • Warsztaty: Terapia Taktylna
 • Instruktor Odnowy Biologicznej

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@zdrowieodpoczatku.pl

Kiedy otrzymam dostęp do programu?

Kurs jest dostępny na platformie edukacyjnej. Może potrwać chwila bądź kilka godzin, zanim dołączysz do platformy po zakupie. Staram się to robić możliwie jak najszybciej. Po zakupie otrzymasz link do grupy na Facebooku, gdzie będą odbywały się spotkania, i będziesz mogła od razu dołączyć do niej.

Dla jakich dzieci ten kurs będzie pomocny?

Kurs skierowany jest dla mam niemowląt  (0-10m-c). Im mniejsze dziecko tym lepiej. Jednak zalecenia będą pomocne dla każdego maluszka i jego mamy. Również kiedy jesteś w ciąży. Kursantki niemowląt 8-10 m-cy były bardzo zadowolone z kursu.

Czy otrzymam od razu dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych?

Tak. Wszystko osadzone jest na platformie do której dostajesz dostęp po zakupie.