Kursy online dla rodziców niemowląt

Cieszę się, że tu jesteś!

To oznacza, że jesteś bardziej świadomy/świadoma jako rodzic niż przeciętnie. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że zaspokojenie podstawowych potrzeb dziecka, takich jak karmienie i przebranie, to tylko początek.

Aby przyszłość była łatwiejsza, konieczne jest zaangażowanie się w wiele innych obszarów. Potencjał, jaki tkwi zarówno w Tobie, jak i w Twoim dziecku, jest ogromny.

Podjęcie odpowiedzialności za rozwijanie potencjału dziecka da Ci pewność jako rodzica, poprawi zdrowie i przyniesie radość całej rodzinie.

Oferuję kompleksowe wsparcie, które pomoże Ci lepiej zrozumieć potrzeby Twojego dziecka i skutecznie je wspierać.

Dlaczego warto dołączyć do kursów?

Podjęcie aktywnej roli w rozwoju Twojego dziecka:

 • zwiększa Twoją pewność jako rodzica
 • poprawia zdrowie i rozwój dziecka
 • przynosi radość i spokój całej rodzinie

Poniżej znajdziesz opisy wszystkich kursów kliknij w link lub obrazek.

❤️Jeśli chcesz mieć wszystko w jednym PAKIECIE i przy tym zaoszczędzić dużo pieniędzy to zapraszam do dołączenia do Programu dla mam niemowląt 

To jest zestaw treściwych lekcji, które pomogą Ci nie tylko w opiece nad dzieckiem, ale również w wspieraniu jego zdrowego rozwoju oraz samoregulacji, dzięki czemu będzie spokojniejsze. Dodatkowo zadbasz także o siebie.

To jest must-have każdej mamy, która chce świadomie uczestniczyć w opiece nad maluszkiem. Pierwsze dwa lata są kluczowe dla rozwoju dziecka.

Nie czekaj – dołącz do tego kompleksowego programu. W Pakiecie Premium oferuję 6-tygodniowy kontakt mailowy, wsparcie na grupie oraz 3 spotkania na żywo.

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej

❤️Jeśli chcesz zyskać pewność w obsłudze maluszka i wpierania jego rozwoju to zapraszam Cię do dołączenia do kursów: „PRAWIDŁOWA PIELĘGNACJA DZIECKA 0-12 m-cy” lub razem w pakiecie „PRAWIDŁOWA PIELĘGNACJA DZIECKA 0-12 m-cy + bonus MASAŻ SHANTALA”

Nie słuchaj opinii, że kiedyś było inaczej – żyjemy teraz. Obecny styl życia przynosi nam wiele korzyści, ale większy komfort oznacza również lepszy rozwój. Wykonywanie codziennych czynności przy dziecku ma ogromny wpływ na jego rozwój psychiczny, poznawczy, emocjonalny i fizyczny.

Wraz z moimi małymi asystentami – dwójką dzieci i lalką – pokażę Ci, jak delikatnie pielęgnować Twojego maluszka, jak podnosić, odkładać, nosić, siedzieć z nim, jak włożyć do fotelika samochodowego, jak odłożyć do spania, wybrane aktywności wspierające rozwój czy jak zachować się gdy dziecko się odgina. Zobaczysz jak obrócić dziecko, przebrać pieluszkę i co można robić na piłce. Chcę, abyś poczuł / poczuła się pewnie i komfortowo w tej codziennej rutynie, wiedząc, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby Twój maluszek czuł się kochany i zaopiekowany. 

Komfort jaki dzięki temu zapewnisz dziecku, da mu większy spokój i wyciszenie.

❤️Jeśli zależy Ci na dodatkowym wsparciu niemowlaka a przy tym go wyciszyć i rozwijać więź to mam dla Ciebie kurs online „Masaż Shantala”

Na wiele rzeczy nie mamy wpływu, takich jak jakość jedzenia czy stan powietrza, jednak wiele możemy zrobić sami, i właśnie do tego Cię zachęcam. Obecnie coraz więcej dzieci boryka się z różnymi problemami. Krótki, dziewięciominutowy masaż stanowi kolejny wartościowy element w budowaniu solidnego fundamentu dla zdrowego rozwoju dziecka.

Masaż ten wzmacnia układ odpornościowy, pobudza krążenie, reguluje układ pokarmowy, wspomaga rozwój neurologiczny i motoryczny, oraz zwiększa wydzielanie hormonu wzrostu. Poprzez stymulację OUN, poprawia koordynację mięśniowo-nerwową i rozwijać propriocepcję. Masaż Shantala wpływa pozytywnie na kondycję skóry, zwiększa świadomość ciała i korzystnie oddziałuje na samopoczucie, rozwijając zdolności społeczne oraz umacniając więź pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Dołącz do kursu, aby odkryć świat relaksu, zdrowia i harmonii rodziny, inwestując w rozwój i bliskość z dzieckiem.

❤️Jeśli zależy Ci na poprawie snu dziecka ( i Twojego:)) to mam dla Ciebie kurs online „WYŚPIJ SIĘ Z NIEMOWLAKIEM”

Sen odgrywa kluczową rolę w zdrowym rozwoju dzieci. To w trakcie snu maluch regeneruje się fizycznie i psychicznie, co ma wpływ na jego zdolność do uczenia się, koncentracji i ogólnej równowagi emocjonalnej. Dlatego dbanie o odpowiedni sen dziecka to istotny krok w zapewnieniu mu solidnej podstawy do zdrowego rozwoju.

Dzięki kursowi, nauczysz się, jak zapewnić dobry sen dla swojego dziecka i ustawić plan dnia. Dowiesz się, jak uspokoić malucha przed snem i stworzyć rytuały, które pomogą mu lepiej spać. Kurs pokaże, jak rozpoznawać sygnały zmęczenia u dziecka i jak na nie reagować. To wszystko sprawi, że Twoje dziecko będzie miało spokojniejszy sen i więcej energii do radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami. 

Moduł I ” PŁACZ I SEN DZIECKA”, Moduł II „HIGIENA SNU I ZASYPIANIE”, Moduł III „JĘZYK NIEMOWLĄT”

❤️Jeśli chcesz poznać rozwój dziecka poznawczy, emocjonalny i fizyczny od urodzenia do 18 miesiąca życia oraz poznać najczęstsze problemy niemowląt to mam dla Ciebie kurs online „18 NAJCZĘSTSZYCH PROBLEMÓW NIEMOWLĄT”, „ROZWÓJ DZIECKA 0-18 M-C” lub w pakiecie „18 NAJCZĘSTSZYCH PROBLEMÓW NIEMOWLĄT + ROZWÓJ DZIECKA 0-18 m-cy”

Dlaczego warto skorzystać z tego kursu? Po to, abyś mógł/mogła cieszyć się spokojem, szybko reagować i działać z pewnością. Jeśli jako rodzic posiadasz wiedzę na temat przebiegu rozwoju maluszka, jesteś świadomy/a tego, na co zwracać uwagę i jak postępować, aby uniknąć potencjalnych problemów, stajesz się pewniejszym partnerem w opiece nad dzieckiem. Kurs ten pozwala uniknąć wielu dysfunkcji, a w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów, umożliwia skuteczne reagowanie w spokoju i z pewnością, gdyż bazuje na solidnej wiedzy dotyczącej rozwoju dziecka.

❤️Tutaj coś tylko dla mamy❤️. Jeśli chcesz zadbać o siebie w tym wymagającym czasie to mam dla Ciebie kurs „ZAOPIEKOWANA MAMA”

KONIEC Z FRUSTRACJĄ I CIĄGŁYM ZMĘCZENIEM. ZADBAJ O SIEBIE W KILKU KROKACH. 

📢Czy Twoje dni to nieustający maraton, gdzie nie znajdujesz chwili dla siebie? Twoje wyzwania związane z macierzyństwem prowadzą do ciągłego zmęczenia i frustracji?

※Prawdopodobnie już zauważasz, że im dłużej to trwa, tym bardziej wpływa to na Twoje codzienne życie. Jesteś rozkojarzona, łatwo się denerwujesz, nawet najmniejsze trudności potrafią Cię wyprowadzić z równowagi. W dodatku, początkowe starania partnera o pomoc stopniowo zanikają, co tylko intensyfikuje Twoje uczucie frustracji.

🎀Dlatego stworzyłam kurs online „Zaopiekowana Mama”, który pomoże Ci wprowadzić zdrowe nawyki dbania o siebie. Podzielę się sprawdzonymi strategiami, abyś mogła zadbać o swoje zdrowie fizyczne i emocjonalne. 

❤️Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytania, chcesz bym Cię wspierała to mam dla Ciebie coś nowego „WSPARCIE MAILOWE

W ramach tego wsparcia masz ze mną kontakt mailowy przez 4 tygodnie❤️

Z
Bezterminowy dostęp do kursu i jego aktualizacji
I
Nagrania video na platformie kursowej.
h
Materiały w formie pdf do wydrukowania
14 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

Nazywam się Dorota Robaczyńska

Jestem fizjoterapeutką dziecięcą, terapeutką NDT-Bobath i terapeutką integracji sensorycznej.

W mojej pracy z niemowlakami i ich rodzicami stawiam na pełne wsparcie i kompleksową opiekę. Moje konsultacje to nie tylko fizjoterapia i zalecenia sensoryczne. Dążę również do przekazania informacji, które wspierają procesy samoregulacji (samouspokojania się) u dziecka. Każdy z nas ma te umiejętności, i wspólnie ćwiczymy je w bezpieczny sposób.

Moje działania opierają się na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej podczas szkoleń i pracy z pacjentami przez ponad 13 lat. Gwarantuję, że Twoje dziecko otrzyma najlepszą opiekę i wsparcie.

W mojej pracy kładę ogromny nacisk nie tylko na pomoc dziecku, ale także na rodzinę, a zwłaszcza na Ciebie, jako mamę. Twój dobrostan jest kluczowy dla spokoju i zdrowia dziecka. Dlatego w moim kursie przykładam dużą wagę do zapewnienia Ci wsparcia, narzędzi i wskazówek, które pomogą Ci cieszyć się pełnią macierzyństwa.

Dołącz do mojego kursu online i razem stworzymy harmonijną przestrzeń dla rozwoju Twojego maluszka. Otrzymasz dostęp do mojej bogatej wiedzy i doświadczenia, które pomoże Ci w pełni zrozumieć potrzeby Twojego dziecka i skutecznie je wspierać. Wspólnie zadbamy o zdrowie i rozwój Twojego maluszka, jednocześnie dbając o Twoje dobre samopoczucie i szczęście jako mamy.

Moje szkolenia:

 • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, Wydziału Fizjoterapii, we Wrocławiu- mgr fizjoterapii
 • Certyfikowany Terapeuta Ndt-Bobath
 • Certyfikowany Terapeuta Integracji Sensorycznej
 • Zoga Movement w terapii niemowląt
 • Diagnostyka niemowląt metodą Prechtl’a
 • Stopa dziecka. Diagnostyka i terapia
 • Osteopatyczne zabiegi lecznicze w pediatrii
 • Stawy skroniowo-żuchwowe. Diagnostyka i terapia
 • Neurosensomotoryczna Integracja Odruchów
 • Ocena neurorozwojowa dziecka i przykłady postępowania fizjoterapeutycznego
 • Terapia w zakresie zastosowania ortezy dynamicznej Dunag 2
 • Trening umiejętności społecznych (TUS): terapia grupowa dla dzieci ze spektrum autyzmu
 • Kinesiology Taping
 • Terapia Ręki
 • Stymulacja Systemu Taktylnego i jej wpływ na rozwój psychoruchowy dziecka
 • Diagnostyka i obrazowanie narządu ruchu
 • Skoliozy
 • Aktywne przygotowanie do porodu i integracja sensoryczna
 • Kurs Podstawowy Masażu Shantala
 • Kinezjologia Edukacyjna
 • Całościowe podejście do terapii małego dziecka
 • Warsztaty: Terapia Taktylna
 • Instruktor Odnowy Biologicznej

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@zdrowieodpoczatku.pl

Kiedy otrzymam dostęp do programu?

Kurs jest dostępny na platformie edukacyjnej od razu po zakupie.

Dla jakich dzieci ten kurs będzie pomocny?

Kurs skierowany jest dla rodziców niemowląt  (0-10m-c). Im mniejsze dziecko tym lepiej. Jednak zalecenia będą pomocne dla każdego maluszka i jego mamy. Również kiedy jesteś w ciąży. Kursantki niemowląt 8-10 m-cy były bardzo zadowolone z kursu.

Czy otrzymam od razu dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych?

Tak. Wszystko osadzone jest na platformie do której dostajesz dostęp po zakupie.