KURS ONLINE

DLA RODZICÓW NIEMOWLĄT

„Wyśpij się z niemowlakiem”

Zmęczona/ny ciągłym noszeniem dziecka i słabym snem? Poznaj skuteczne kroki do zapewnienia dziecku lepszego snu – już dziś!

 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Czy Twoje niemowlę też:

Budzi się gdy tylko je odłożysz do łóżeczka?

Zbyt mało śpi?

Potrzebuje wielu godzin noszenia?

Zasypia na Tobie a każda próba odłożenia kończy się płaczem?

Ma tylko kilka turbo drzemek w ciągu dnia?

Tylko na chwilę się czymś zainteresuje?

Potrzebuje bardzo długiego noszenia by zasnąć?

Zasypia tylko przy piersi?

Jest nadwrażliwe?

Czy w związku z tym, Ty:

9

Czujesz się wyczerpana brakiem snu i bezradna wobec płaczu swojego maluszka?

9

Czujesz zmęczenie, frustrację, złość, gdy np. nie masz czasu zjeść bo dziecko od paru godzin płacze jak je tylko odłożysz?

9

Czujesz, że nad niczym nie panujesz, brakuje Ci organizacji?

9

Na sama myśl o usypianiu maluszka czujesz frustrację?

9

Jesteś zniechęcona gdy coś masz zrobić, wyjść?

9

Nie wiesz jak uspokoić dziecko, jak mu pomóc?

9

Czujesz, że potrzebujesz pomocy?

Czy czujesz, że przez cały dzień nie robisz nic innego, tylko nosisz dziecko na rękach?

Bycie mamą niemowlaka to nie tylko słodkie chwile z maluszkiem, ale także ogromne wyzwanie. Ten czas bywa nie tylko absorbujący, ale i naprawdę trudny i męczący. Czasem to nie tylko fizyczny wysiłek, ale też frustracja i brak czasu, nawet na spokojny posiłek.

Czy nie zdarza Ci się często słyszeć komentarzy typu „nie noś, bo się przyzwyczai”, „tak je nauczyłaś”, czy „powinnaś pozwolić mu się więcej samodzielnie bawić” (ale jak, skoro płacze, gdy go odkładasz)?

Codziennie zmagasz się z uczuciem zmęczenia, starając się spełnić oczekiwania społeczne, które czasem wydają się po prostu niezrozumiałe. Siedzisz z dzieckiem w domu i nie posprzątałaś, nie ugotowałaś?” A jak nie masz wsparcia od bliskich, to jeszcze słyszysz: „Daj ja to zrobię lepiej”.

A co gdy rozmawiasz o problemach swojego dziecka z innymi? Często spotykasz się z sugestiami, że „wymyślasz”, „chciałaś dziecko, to nie narzekaj”, albo że „no takie już jest”. Albo odwrotnie, dostajesz liczne rady, każące sprawdzić źródło problemów swojego dziecka, co naraża Cię na wizyty u wielu specjalistów.

Z każdej strony dochodzą do Ciebie różne komentarze, czujesz się niezrozumiana, a do tego masz mętlik w głowie od różnych porad i wskazówek dotyczących wychowywania swojego maleństwa. Czy nie zaczynasz tracić wiary, że ten trudny okres minie? Czy czasem nie ogarnia Cię zniechęcenie?

Ale co, jeśli powiem Ci, że możesz pomóc swojemu dziecku, poprawić jego sen, wyciszyć a przy tym zadbac o jego zdrowie?

Mój kurs online powstał właśnie z myślą o takich momentach. Nie bój się zmienić podejścia do tych wyzwań. Daj mi szansę, aby pokazała Ci, jakie to łatwe i wartościowe. 

Dzięki mojemu kursowi poznasz metody nauki samodzielnego zasypiania dziecka, bez wypłakiwania. Dowiesz się, jak stworzyć odpowiednie warunki do snu, jakie techniki uspokajania są najskuteczniejsze, i jakie rutyny wprowadzić, aby Twoje dziecko spało dużo lepiej. 

Myślisz, że wystarczy przeczekać?

Jeśli nie będziesz pracować nad poprawą snu swojego dziecka, możesz napotkać na trudności, które wpłyną negatywnie na Wasze codzienne życie.

Brak spokojnych nocy może prowadzić do wzmożonego zmęczenia, utraty energii i trudności w funkcjonowaniu. Nie tylko Ty, ale i Twoje dziecko mogą odczuwać negatywne skutki braku regeneracyjnego snu, co może wpływać na jego rozwój i samopoczucie.

Niewłaściwy sen dziecka może przyczynić się do trudności wotrzymaniu zdrowego rytmu dobowego, a także utrudnić naukę dziecka komunikacji i samoregulacji. W efekcie, brak odpowiednich narzędzi i wiedzy może prowadzić do długotrwałych wyzwań w pielęgnowaniu zdrowego snu maluszka. Co za tym idzie, snu i kondycji całej rodziny.

Wyobraź sobie, że:

Twoje dziecko w końcu śpi w łóżeczku.

Twoje niepewność znika bo wiesz jak powinna wyglądać higiena snu.

Zdajesz sobie sprawę jak ważny jest rytm dobowy i jak planować dzień.

Doznajesz ulgi, obserwując, jak Twoje dziecko jest spokojniejsze i więcej śpi.

Opanowałaś/łeś skuteczne techniki uspokajające dziecko bez przebodźćowania.

Masz możliwość lepszego wypoczynku i nabierania sił, ponieważ Twój maluszek jest spokojniejszy.

W końcu masz jasność jak powinny wyglądać rytuały przed snem i bezpieczne miejsce do spania.

Odzyskałaś spokój i radość w rodzicielstwie, wiedząc, że jesteś wyposażona/ny w narzędzia do skutecznego opiekowania się swoim niemowlakiem.

  Piękna wizja, prawda? A co jeśli powiem Ci, że żeby się do niej przybliżyć, potrzebujesz tylko:

* Kilkadziesiąt minut wolnego czasu (możesz sobie to podzielić, niektórych lekcji możesz tylko słuchać)
* gotowości i otwartości do działania,
* wsparcia odpowiedniej osoby, która poprowadzi Cię krok po kroku?

Wyobraź sobie, że wreszcie masz pewność, że to, co robisz, jest dobre i trafione dla Twojego dziecka.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggm CSS to this text in the module Advanced settings.

Cześć, jestem Dorota!

Jestem fizjoterapeutką dziecięcą, terapeutką Ndt Bobath oraz terapeutką integracji sensorycznej, specjalizującą się w pracy z rodzicami niemowląt z większymi potrzebami. Wiem, że macierzyństwo jest trudnym wyzwaniem i często wiąże się z silnym stresem oraz niepewnością. Dlatego pomagam mamom zrozumieć, jak funkcjonuje ich małe dziecko oraz jakie działania mogą wprowadzić, aby łatwiej było im poradzić sobie z codziennością i cieszyć się radością ze swojego macierzyństwa.

Posiadam aż 14-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi oraz niemowlętami i ich rodzicami. Dzięki temu mam szeroki wachlarz metod i strategii, którymi się chętnie dzielę. Moim celem jest pomóc mamom w jeszcze skuteczniejszym wspieraniu swoich wyjątkowych dzieci i siebie. Jeśli czujesz się przytłoczona swoją rolą jako mama, to jestem tu, aby Ci pomóc.

Zapraszam Cię do kursu "Wyśpij się z niemowlakiem"

Co zyskasz dzięki temu kursowi?

👶Nauczysz się jak delikatnie pielęgnować Twojego maluszka, jak podnosić, odkładać, nosić, siedzieć z nim, jak włożyć do fotelika samochodowego, wybrane aktywności wspierające rozwój czy jak zachować się gdy dziecko się odgina.

👶Zobaczysz jak obrócić dziecko, przebrać pieluszkę i co można robić na piłce.

👶Dowiesz się jak wspomagać rozój swojego dziecka.

👶Poczujesz się pewnie i komfortowo w tej codziennej rutynie, wiedząc, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby Twój maluszek czuł się kochany i chroniony.

 

Co czyni mój kurs tak wyjątkowym?

🕐 23 Prostych, Krótkich Lekcji: Kurs składa się z 23 krótkich lekcji, które możesz oglądać w dowolnym czasie. Wybierasz to, czego aktualnie potrzebujesz.

💯 Gwarancja Satysfakcji: Jestem pewna, że kurs dostarczy Ci niezbędnej wiedzy i umiejętności. Jeśli jednak nie będziesz zadowolona/zadowolony, masz 14 dni na zwrot pieniędzy, bez zbędnych pytań.

🔄 Bezterminowy Dostęp: Twój dostęp do kursu jest bezterminowy. Możesz korzystać z niego w dowolnym momencie nawet jak pojawi się kolejny maluszek w Twojej rodzinie.

Pomocne pdf-y do wydrukowania

CO OTRZYMASZ W KURSIE:

„Wyśpij się z niemowlakiem”

I
Nagrania video na platformie kursowej.
h
Materiały w formie pdf do wydrukowania
Z
Bezterminowy dostęp do kursu i jego aktualizacji
14 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

Kadry z kursu:

Moduł 1: Przyczyny płaczu i sen dziecka

DOWIESZ SIĘ:

Jakie są przyczyny płaczu u dzieci i kiedy zwrócić uwagę na nadmierne płaczliwość. Zrozumiesz cykl snu i rytm dobowy niemowląt. Dowiesz się, co wpływa na zwiększoną płaczliwość i skrócony sen u dzieci oraz jak sobie z tym radzić.

Lekcja 1: Płacz dziecka i jego sen
Lekcja 2: Płacz, który powinien niepokoić
Lekcja 3: Sen dziecka
Lekcja 4: Cykl snu niemowlaka
Lekcja 5: Wpływ braku snu na rodzinę i dziecko
Lekcja 6: Rytm dobowy niemowląt
Lekcja 7: Twój sen

Moduł 2: Język niemowląt i samoregulacja

DOWIESZ SIĘ:

Jakie są rodzaje komunikatów od dziecka i ich podstawowe potrzeby. Poznasz skuteczne metody uspokajania dzieci. Zdobędziesz umiejętność rozwijania samoregulacji u malucha, zrozumiesz, jak to zrobić, i dlaczego jest to kluczowe.

Lekcja 1: Język niemowląt
Lekcja 2: Odczytywanie sygnałów dziecka
Lekcja 3: Samoregulacja
Lekcja 4: Drabina uspokajania niemowląt
Lekcja 5: Metoda uspokajania niemowląt dr Karpa omówienie
Lekcja 6: Metoda 5S dr Karpa pokaz
Lekcja 7: Metoda uspokajania 15 sekund dr Heidelise

Moduł 3: Higiena snu i zasypianie

DOWIESZ SIĘ:

Jak kluczowa jest dobra higiena snu dla spokojnego snu dziecka. Dowiesz się, jak istotne są rytuały i dobrze ustalony plan dnia. Zdobędziesz praktyczne wskazówki nauczania dziecka samodzielnego snu bez płaczu oraz jak odpowiednio przygotować miejsce do spania.

Lekcja 1: Wstęp
Lekcja 2: Higiena snu
Lekcja 3: Nastawienie mamy i wiedza/badania
Lekcja 4: Dlaczego rytuały są ważne
Lekcja 5: Plan dnia
Lekcja 6: Metody samodzielnego zasypiania
Lekcja 7: Miejsce do spania
Lekcja 8: Wyzwania senne

TWOJA INWESTYCJA

Cena kursu to jak praktycznie 1 wyjście do restauracji.

Opinia o kursie

Nie czekaj! Dołącz do kursu online

„Wyśpij się z niemowlakiem”

 i zyskaj spokój i czas dla siebie.

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@zdrowieodpoczatku.pl

Kiedy otrzymam dostęp do programu?

Kurs jest dostępny na platformie edukacyjnej od razu po zakupie.

Dla jakich dzieci ten kurs będzie pomocny?

Kurs skierowany jest dla mam niemowląt  (0-10m-c). Im mniejsze dziecko tym lepiej. Jednak zalecenia będą pomocne dla każdego maluszka i jego mamy. Również kiedy jesteś w ciąży. Kursantki niemowląt 8-10 m-cy były bardzo zadowolone z kursu.

Czy otrzymam od razu dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych?

Tak. Wszystko osadzone jest na platformie do której dostajesz dostęp po zakupie.