KURS ONLINE

DLA RODZICÓW NIEMOWLĄT

Prawidłowa pielęgnacja dziecka 0-12 m-cy + bonus „Masaż Shantala”

Pokażę Ci jak za pomocą skutecznych metod wesprzeć rozwój dziecka, dać mu większy komfort, zdrowie a Tobie pewność w opiece jako rodzic.

 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Masz wrażenie, że bycie rodzicem niemowlaka powoduje mętlik w głowie?

Czy kiedykolwiek czułaś/łeś, że jesteś trochę zagubiona/ny, próbując zrozumieć, co Twoje malutkie niemowlę chce? Nie martw się, to zrozumiałe uczucie. Każdy rodzic ma czasem chwile niepewności i zastanawia się: „Czy dobrze to robię?”. Ważne jednak, abyś nie myślała, że jesteś z tym sama. Wiele nowych mam i tatusiów doświadcza podobnych wątpliwości.

Twoje obawy są ważne, a doświadczenia, choć różne, są zarazem podobne. Czasem wystarczy trochę wsparcia i kilka wskazówek, aby przejść przez pierwsze, czasem trudne, kroki w opiece nad niemowlakiem.

Ale co, jeśli powiem Ci, że możesz zdobyć pewność w obsłudze niemowlaka i jednocześnie pomagać mu w rozwoju?

Mój kurs online powstał właśnie z myślą o takich momentach. Nie bój się zmienić podejścia do tych wyzwań. Daj mi szansę, aby pokazała Ci, jakie to łatwe i wartościowe. Razem zamienimy Twoją niepewność w pewność, a troskę o rozwój maluszka w konkretne kroki wspierania jego rozwoju.

Dzięki mojemu kursowi zyskasz nie tylko pewność w obsłudze niemowlaka, ale także narzędzia do wspierania jego rozwoju na każdym etapie. Daj swojemu dziecku solidne fundamenty do rozwoju i spokoju, a sobie pewność, że to co robisz jest dobre.

Myślisz, że wystarczy iść do fizjoterapeuty?

Powiem Ci, jak to jest podczas takiej pierwszej wizyty. Najpierw czekacie z wizytą aż maluszek będzie troszkę starszy. Obawiacie się zabierać go do publicznych miejsc. W końcu trafiacie na wizytę. Zawsze najpierw jest rozmowa, czyli przeprowadzany jest wywiad. Potem badanie, wskazówki.

Teraz sobie wyobraź co będzie podczas takiej wizyty kiedy dziecko zacznie płakać? Chciałabym podkreślić, że w takich momentach terapeuta może mieć trudności w pokazaniu wszystkiego, co chciałby w zakresie pielęgnacji. Stres zarówno Twój, jak i dziecka, może sprawić, że zapamiętasz niewiele z tej wizyty.

Aby poznać całą pielęgnację dziecka, jak podnosić, nosić, obracać, wspierać podpór, wkładać do fotelika, wspierać rozwój i masować maluszka musiałabyś/musiałbyś skorzystać z kilku wizyt u fizjoterapeuty co może się wiązać z kosztem min. 480zł za 3 wizyty. 

Wyobraź sobie, że:

Twoje niepewność znika bo potrafisz dobrze obsługiwać niemowlę.

Zdajesz sobie sprawę, że przyjazna pielęgnacja i masaż odgrywają kluczową rolę w budowaniu zdrowia i komfortu maluszka.

Doznajesz ulgi, obserwując, jak Twoje dziecko jest spokojniejsze i więcej śpi.

Opanowałaś/łeś skuteczne techniki wspierające rozwój dziecka.

Masz możliwość lepszego wypoczynku i nabierania sił, ponieważ Twój maluszek jest spokojniejszy.

W końcu masz jasność, z czego dokładnie wynikają zachowania Twojego dziecka jednocześnie raz zawsze uwalniasz się od poczucia, że to Ty zawodzisz jako rodzic.

Masz mniejsze poczucie niepewności i lęku związanego z opieką nad dzieckiem i jego rozwojem.

Odzyskałaś spokój i radość w rodzicielstwie, wiedząc, że jesteś wyposażona/ny w narzędzia do skutecznego opiekowania się swoim niemowlakiem.

  Piękna wizja, prawda? A co jeśli powiem Ci, że żeby się do niej przybliżyć, potrzebujesz tylko:

* 73 minut wolnego czasu (możesz sobie to podzielić, niektórych lekcji możesz tylko słuchać)
* gotowości i otwartości do działania,
* wsparcia odpowiedniej osoby, która poprowadzi Cię krok po kroku?

Wyobraź sobie, że wreszcie masz pewność, że to, co robisz, jest dobre i trafione dla Twojego dziecka.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggm CSS to this text in the module Advanced settings.

Cześć, jestem Dorota!

Jestem fizjoterapeutką dziecięcą, terapeutką Ndt Bobath oraz terapeutką integracji sensorycznej, specjalizującą się w pracy z rodzicami niemowląt z większymi potrzebami. Wiem, że macierzyństwo jest trudnym wyzwaniem i często wiąże się z silnym stresem oraz niepewnością. Dlatego pomagam mamom zrozumieć, jak funkcjonuje ich małe dziecko oraz jakie działania mogą wprowadzić, aby łatwiej było im poradzić sobie z codziennością i cieszyć się radością ze swojego macierzyństwa.

Posiadam aż 14-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi oraz niemowlętami i ich rodzicami. Dzięki temu mam szeroki wachlarz metod i strategii, którymi się chętnie dzielę. Moim celem jest pomóc mamom w jeszcze skuteczniejszym wspieraniu swoich wyjątkowych dzieci i siebie. Jeśli czujesz się przytłoczona swoją rolą jako mama, to jestem tu, aby Ci pomóc.

Zapraszam Cię do kursu "Prawidłowa pielęgnacja dziecka + masaż Shantala"

Co zyskasz dzięki temu kursowi?

👶Nauczysz się jak delikatnie pielęgnować Twojego maluszka, jak podnosić, odkładać, nosić, siedzieć z nim, jak włożyć do fotelika samochodowego, wybrane aktywności wspierające rozwój czy jak zachować się gdy dziecko się odgina.

👶Zobaczysz jak obrócić dziecko, przebrać pieluszkę i co można robić na piłce.

👶Dowiesz się jak wspomagać rozój swojego dziecka.

👶Poczujesz się pewnie i komfortowo w tej codziennej rutynie, wiedząc, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby Twój maluszek czuł się kochany i chroniony.

 

Co czyni mój kurs tak wyjątkowym?

🕐 13 Prostych, Krótkich Lekcji: Kurs składa się z 13 krótkich lekcji, które możesz oglądać w dowolnym czasie. Wybierasz to, czego aktualnie potrzebujesz.

💯 Gwarancja Satysfakcji: Jestem pewna, że kurs dostarczy Ci niezbędnej wiedzy i umiejętności. Jeśli jednak nie będziesz zadowolona/zadowolony, masz 14 dni na zwrot pieniędzy, bez zbędnych pytań.

🔄 Bezterminowy Dostęp: Twój dostęp do kursu jest bezterminowy. Możesz korzystać z niego w dowolnym momencie nawet jak pojawi się kolejny maluszek w Twojej rodzinie.

Zakres pielęgnacji dziecka 0-12 miesięcy: Nie jest podzielony na etapy, jak inne dostępne na rynku, ale kompleksowo obejmuje cały okres od urodzenia do 12 miesiąca życia Twojego maluszka. Dzięki temu otrzymasz kompletny przewodnik, który dostosowuje się do każdej fazy rozwoju Twojego dziecka.

✨ Pokazuję Techniki na Realnych Przykładach: W kursie zobaczysz nie tylko teoretyczne wskazówki, ale również praktyczne demonstracje na dwóch niemowlętach, które są niespokojne i napinające się. Dzięki temu nabierzesz pewności, że techniki działają w rzeczywistych sytuacjach.

✨ Jako fizjoterapeutka dziecięca, wiem, że każde dziecko jest inne. Dlatego kurs zawiera elastyczne podejście, które pozwoli Ci dostosować techniki do potrzeb Twojego maluszka.

✨ W kursie skupiam się na praktycznych aspektach pielęgnacji niemowląt, takich jak techniki podnoszenia, noszenia, odkładania do snu, do fotelika, zmieniania pieluszki, aktywności, terapię wzroku itd. Zdobędziesz konkretne umiejętności, które pozwolą Ci zadbać o bezpieczeństwo i komfort Twojego dziecka.

Wsparcie w Rozwoju Maluszka

Bonus – Masaż Shantala: Dotyk miłości

CO OTRZYMASZ W KURSIE:

Prawidłowa pielęgnacja dziecka 0-12 m-cy + bonus „Masaż Shantala”

I
Nagrania video na platformie kursowej.
h
Materiały w formie pdf do wydrukowania
Z
Bezterminowy dostęp do kursu i jego aktualizacji
14 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

Kadry z kursu:

TWOJA INWESTYCJA

Wartość kursów łącznie to 394zł. Ty otrzymujesz kursy w cenie 227 zł. To jak 2 wyjścia do restauracji.

Opinie o kursie

Nie czekaj! Dołącz do kursu online

PRAWIDŁOWA PIELĘGNACJA DZIECKA 0-12 m-cy + bonus „MASAŻ SHANTALA”

 i zyskaj pewność w obsłudze maluszka.

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@zdrowieodpoczatku.pl

Kiedy otrzymam dostęp do programu?

Kurs jest dostępny na platformie edukacyjnej od razu po zakupie.

Dla jakich dzieci ten kurs będzie pomocny?

 Kurs skierowany jest dla rodziców niemowląt  (0-10m-c). Im mniejsze dziecko tym lepiej. Jednak zalecenia będą pomocne dla każdego maluszka i jego mamy. Również kiedy jesteś w ciąży. Kursantki niemowląt 8-10 m-cy były bardzo zadowolone z kursu.

Czy otrzymam od razu dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych?

Tak. Wszystko osadzone jest na platformie do której dostajesz dostęp po zakupie.