KURS ONLINE

DLA RODZICÓW NIEMOWLĄT

Prawidłowa pielęgnacja dziecka 0-12 m-cy + bonus „Masaż Shantala” [kurs online]

Mój kurs nie tylko skupia się na pielęgnacji, ale także na wspieraniu rozwoju Twojego dziecka. Dowiesz się, jak proste aktywności i zabawy mogą wspomagać rozwój sensoryczny, motoryczny i poznawczy Twojego dziecka.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Co zyskasz dzięki temu kursowi?

👶 Kurs od 0 do 12 Miesięcy: ten kurs jest kompleksowy i obejmuje pielęgnację niemowlaka przez cały pierwszy rok życia. Pokazuję Wam to, co najważniejsze w różnych etapach rozwoju Waszego dziecka.

🎥 Praktyczne Lekcje na Żywo: W trakcie kursu prezentuję praktyczne lekcje na żywo, gdzie maluszki w różnym wieku pełnią rolę naszych moich asystentów. Pokazuję, jak:

🚼 Jak nosić, podnosić, odkładać do snu, do fotelika samochodowego, jak siedzieć z dzieckiem i wiele innych cennych wskazówek

👕Zmieniać pieluszkę z łatwością, ubierać je właściwie

🤱 Wspierać rozwój przez aktywności i zabawę

🔄 Ułatwiać podpory i obroty

🤗 Radzić sobie, gdy dziecko się napina

🤱Otrzymujesz w jednej lekcji podsumowanie wszystkiego na lalce.

🎁 BONUSMasaż Shantala [kurs online o wartości 97zł]

Dowiesz się co to jest masaż Shantala, dlaczego warto go wykonywać, jakie ruchy są wymagane i jak wykonywać ten niezwykły masaż.

Ostatnia lekcja to sesja masażu, gdzie możesz masować swoje maleństwo razem ze mną, korzystając z dźwięków białego szumu. Ten masaż to nie tylko budowanie więzi z dzieckiem, ale także wspieranie jego zdrowia i odporności.

Co czyni mój kurs tak wyjątkowym?

🕐 13 Prostych, Krótkich Lekcji: Kurs składa się z 13 krótkich lekcji, które możesz oglądać w dowolnym czasie. Wybierasz to, czego aktualnie potrzebujesz.

💯 Gwarancja Satysfakcji: Jestem pewna, że kurs dostarczy Ci niezbędnej wiedzy i umiejętności. Jeśli jednak nie będziesz zadowolona/zadowolony, masz 14 dni na zwrot pieniędzy, bez zbędnych pytań.

🔄 Bezterminowy Dostęp: Twój dostęp do kursu jest bezterminowy. Możesz korzystać z niego w dowolnym momencie nawet jak pojawi się kolejny maluszek w Twojej rodzinie.

Zakres pielęgnacji dziecka 0-12 miesięcy: Nie jest podzielony na etapy, jak inne dostępne na rynku, ale kompleksowo obejmuje cały okres od urodzenia do 12 miesiąca życia Twojego maluszka. Dzięki temu otrzymasz kompletny przewodnik, który dostosowuje się do każdej fazy rozwoju Twojego dziecka.

✨ Pokazuję Techniki na Realnych Przykładach: W kursie zobaczysz nie tylko teoretyczne wskazówki, ale również praktyczne demonstracje na dwóch niemowlętach, które są niespokojne i napinające się. Dzięki temu nabierzesz pewności, że techniki działają w rzeczywistych sytuacjach.

✨ Jako fizjoterapeutka dziecięca, wiem, że każde dziecko jest inne. Dlatego kurs zawiera elastyczne podejście, które pozwoli Ci dostosować techniki do potrzeb Twojego maluszka.

✨ W kursie skupiam się na praktycznych aspektach pielęgnacji niemowląt, takich jak techniki podnoszenia, noszenia, odkładania do snu, do fotelika, zmieniania pieluszki, aktywności, terapię wzroku itd. Zdobędziesz konkretne umiejętności, które pozwolą Ci zadbać o bezpieczeństwo i komfort Twojego dziecka.

Wsparcie w Rozwoju Maluszka

Bonus – Masaż Shantala: Dotyk miłości

 

CO OTRZYMASZ w kursie:

Prawidłowa pielęgnacja dziecka 0-12 m-cy + bonus „Masaż Shantala” 

Z
Bezterminowy dostęp do kursu i jego aktualizacji
I
Nagrania video na platformie kursowej.
h
Materiały w formie pdf do wydrukowania
14 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy
BONUS- MASAŻ SHANTALA

Kadry z kursu

TWOJA INWESTYCJA

Wartość kursów łącznie to 394zł. Ty otrzymujesz kursy w cenie 227 zł. To jak 2 wyjścia do restauracji.

Aby przekazać Ci tę wiedzę podczas konsultacji w gabinecie, wymagałoby to znacznego nakładu czasu i pieniędzy.

Często zdarza się, że dziecko nie jest w nastroju na wizytę, a tym bardziej na jakiekolwiek zabiegi. To stresuje rodziców i często kończy się sytuacją, w której nic już nie pamiętają ze spotkania.

Dlatego wiem, że uczestnicząc w tym kursie, będziesz miała dostęp do materiałów dla siebie. Będziesz mogła/mógł się nimi posługiwać w dowolnym momencie i przypominać sobie o nich. W rezultacie osiągniesz oczekiwane efekty.

{

Opinie o kursie

Nazywam się Dorota Robaczyńska

Jestem fizjoterapeutką dziecięcą, terapeutką NDT-Bobath i terapeutką integracji sensorycznej.

W mojej pracy z niemowlakami i ich rodzicami stawiam na pełne wsparcie i kompleksową opiekę. Moje konsultacje to nie tylko fizjoterapia i zalecenia sensoryczne. Dążę również do przekazania informacji, które wspierają procesy samoregulacji (samouspokojania się) u dziecka. Każdy z nas ma te umiejętności, i wspólnie ćwiczymy je w bezpieczny sposób.

Moje działania opierają się na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej podczas szkoleń i pracy z pacjentami przez ponad 13 lat. Gwarantuję, że Twoje dziecko otrzyma najlepszą opiekę i wsparcie.

W mojej pracy kładę ogromny nacisk nie tylko na pomoc dziecku, ale także na rodzinę, a zwłaszcza na Ciebie, jako mamę. Twój dobrostan jest kluczowy dla spokoju i zdrowia dziecka. Dlatego w moim kursie przykładam dużą wagę do zapewnienia Ci wsparcia, narzędzi i wskazówek, które pomogą Ci cieszyć się pełnią macierzyństwa.

Dołącz do mojego kursu online i razem stworzymy harmonijną przestrzeń dla rozwoju Twojego maluszka. Otrzymasz dostęp do mojej bogatej wiedzy i doświadczenia, które pomoże Ci w pełni zrozumieć potrzeby Twojego dziecka i skutecznie je wspierać. Wspólnie zadbamy o zdrowie i rozwój Twojego maluszka, jednocześnie dbając o Twoje dobre samopoczucie i szczęście jako mamy.

Moje szkolenia:

 • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, Wydziału Fizjoterapii, we Wrocławiu- mgr fizjoterapii
 • Certyfikowany Terapeuta Ndt-Bobath
 • Certyfikowany Terapeuta Integracji Sensorycznej
 • Zoga Movement w terapii niemowląt
 • Diagnostyka niemowląt metodą Prechtl’a
 • Stopa dziecka. Diagnostyka i terapia
 • Osteopatyczne zabiegi lecznicze w pediatrii
 • Stawy skroniowo-żuchwowe. Diagnostyka i terapia
 • Neurosensomotoryczna Integracja Odruchów
 • Ocena neurorozwojowa dziecka i przykłady postępowania fizjoterapeutycznego
 • Terapia w zakresie zastosowania ortezy dynamicznej Dunag 2
 • Trening umiejętności społecznych (TUS): terapia grupowa dla dzieci ze spektrum autyzmu
 • Kinesiology Taping
 • Terapia Ręki
 • Stymulacja Systemu Taktylnego i jej wpływ na rozwój psychoruchowy dziecka
 • Diagnostyka i obrazowanie narządu ruchu
 • Skoliozy
 • Aktywne przygotowanie do porodu i integracja sensoryczna
 • Kurs Podstawowy Masażu Shantala
 • Kinezjologia Edukacyjna
 • Całościowe podejście do terapii małego dziecka
 • Warsztaty: Terapia Taktylna
 • Instruktor Odnowy Biologicznej

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@zdrowieodpoczatku.pl

Kiedy otrzymam dostęp do programu?

Kurs jest dostępny na platformie edukacyjnej. Może potrwać chwila bądź kilka godzin, zanim dołączysz do platformy po zakupie. Staram się to robić możliwie jak najszybciej. Po zakupie otrzymasz link do grupy na Facebooku, gdzie będą odbywały się spotkania, i będziesz mogła od razu dołączyć do niej.

Dla jakich dzieci ten kurs będzie pomocny?

Kurs skierowany jest dla mam niemowląt  (0-10m-c). Im mniejsze dziecko tym lepiej. Jednak zalecenia będą pomocne dla każdego maluszka i jego mamy. Również kiedy jesteś w ciąży. Kursantki niemowląt 8-10 m-cy były bardzo zadowolone z kursu.

Czy otrzymam od razu dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych?

Tak. Wszystko osadzone jest na platformie do której dostajesz dostęp po zakupie.